HomeBlog MarboImpreza Integracyjna: Jachty 2023

Blog

Impreza Integracyjna: Jachty 2023

Data publikacji: 01.08.23

Coroczna impreza firmowa na jachtach!

Życie korporacyjne to nie tylko spotkania w biurze i analizowanie statystyk. To także wychodzenie poza rutynę i organizowanie czegoś wyjątkowego.

Co roku decydujemy się na nietypową formę letniego spotkania – imprezę firmową na jachcie na malowniczych polskich jeziorach.

Rozpoczęliśmy od motywacyjnego przemówienia naszych prezesów, podsumowującego osiągnięcia firmy, omówiliśmy nasze sukcesy i porażki oraz ustaliliśmy plan wspólnej pracy. Wspólne śniadanie na pokładzie i na brzegu jeziora, rozmowy przy kawie z widokiem na jezioro i wieczorne spotkania przy ognisku sprawiły, że relacje między pracownikami nabrały nowego wymiaru.

Oprócz integracji zespołu, impreza na jachtach była również świetną okazją do rozmów biznesowych. Rozwijanie relacji z partnerami, nawiązywanie nowych kontaktów i wymiana pomysłów przy szumu lasu i lekkich fal jeziora to coś, co z pewnością przysłużyło się naszej firmie.

To wydarzenie, które pokazało, że biznes i przyjemność mogą się doskonale łączyć, a nietypowe spotkania potrafią przynieść niespodziewane korzyści. Z pewnością będzie to jedno z tych wydarzeń, o których będziemy wspominać jeszcze długo.

Mogą Cię zainteresować

Przeczytaj nasze artykuły